Biz Sizi Arayalım

  Adınız (*)

  Telefon (*)

  0530 696 36 70 0536 923 99 44

  Bakır Hurdası Alımı

  Kahramanmaraş Bakır Hurdası Alımı

  Bakır hurdası alımı fiyatları, bakırın cinsine ve ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Bakır hurda alımı, dünyanın her yerinde üretim yapılması, elektriği iyi ileten bir metal olması, endüstriyel sanayide pirinç ve bronz gibi alaşımlara katılabilmesi açısından oldukça farklı kullanım alanlarına sahip olan bir metal olarak karşımıza çıkmaktadır.

  Bakır hurdasının kullanıldığı sektörler ise inşaat, ulaşım sanayii, kimya, kuyum ve boya sanayii gibi pek çok alanı kapsamaktadır. Çok geniş yelpazede üretim yapılabilen bakır madeninin ülke ekonomisine katkısı oldukça büyüktür. Bakır hurda, Kahramanmaraş hurdacılık denilince akla ilk gelen firma olan Ceren Metal firmamız tarafından geri dönüştürülerek tekrar üretime kazandırılmaktadır. Bu sayede çevreye değer vererek ve dışa bağımlılığı minimuma indirerek madenlerimizin en verimli bir şekilde kullanılması sağlanır. Bakır hurdalar, uzman ekibimiz tarafından teslim alınarak ayrıştırmalar yapılır ve geri dönüşüme kazandırılmış olur.

  Bakır Hurda Fiyatları Nelerdir?

  Ceren Metal firması olarak verdiğimiz bakır hurdası alımı hizmetlerinde fiyat hakkında pek çok soru kafalara takılmaktadır. Her hurdanın türüne ve ağırlığına göre fiyat biçilir. Genel olarak bilinen piyasa değerleri olsa da farklı fiyatlandırmalar yapılabilmektedir. Kahramanmaraş hurdacı denilince akla gelen Ceren Metal firmamızın ayrıcalıklı hizmetleri ile tüm bakır hurdası alımı ve diğer hurda alımlarını müşterilerimiz için değerinde yapmaktayız. Bu sebep ile bütün müşterilerimizin rahat bir şekilde hurdalarını firmamıza satması tavsiye edilmektedir.