Biz Sizi Arayalım

  Adınız (*)

  Telefon (*)

  0530 696 36 70 0536 923 99 44

  Hakkımızda

   1. Emeğin öyküsü

  2010 Yılında  kurulan firmamız, Kahramanmaraş ve çevre iller de toptan hurda alımı konusunda ilk adımları atmıştır. Şirketin kurumsallaşma aşamasında “Emeğe saygı” konusunda hassas olan Ceren Hurdacılık, perakende olarak Doğanın korunmasına yardımcı olan ve bu işi kazanç kapısına dönüştüren kişilere en yüksek fiyattan hurdalarını alarak büyük bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

  2016 yılı itibari ile geri dönüş merkezine dönüşen Ceren Hurdacılık, şirket bünyesine bir çok makine katmış ve geri dönüşüme katkı da bulunacak faaliyetler içerisine girmiştir.

  2021 yılı itibarı ile Kahramanmaraş’ın en büyük Geri Dönüşüm merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  Kahramanmaraş ta günlük hurda alimi yapan Ceren Hurdacılık, size en son fiyatlari sunuyor. Bölge civarında her noktadan hurda alimi yapıyoruz ve yüksek bir fiyattan alim yapıyoruz. Lütfen demir, alüminyum, bakir, sari ve diğer hurdaların satimini yapmadan bizden fiyatını sorunuz. Ayrıca emeğe saygımız her zaman sonsuzdur. Ceren Hurda Metal Geri Dönüşüm firması olarak emeğinizin ve hurdanızın karşılığını anında sonuna kadar vereceğimizi taahhüt ediyoruz.