Biz Sizi Arayalım

  Adınız (*)

  Telefon (*)

  0530 696 36 70 0536 923 99 44

  Makina Hurdası Alımı

  Makina Hurdası Alımı

  Maraş Makine hurdası alımı işlemlerinde fiyatlandırma için belirli kriterler söz konusu olmaktadır. Bu kriterler makinanın modeli, cinsi ve markası olmaktadır. Kahramanmaraş hurdacılık sektörü denilince akla gelen ilk firma olan Ceren Metal firmamıza iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşarak fiyatlandırma hakkında sorular sorabilirsiniz. Yalnızca fiyat almak için bu sırada hurda olarak vermek istediğiniz makine hakkında bilgiler vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler makinanın modeli ve markası gibi bilgilerdir.

  Makine hurdası sektörü günden güne gelişim göstermektedir. Bu sayede de kullanım ömrü dolmuş olan makinalar dönüştürülerek tekrardan kullanılmaktadır. Geri dönüştürülen bu makine hurdaları tekrar ham madde sektöründe kullanılarak doğaya zarar vermemektedir. Makina parçaları pahalı olduğu için bozulduğu zaman tamir edilmesi de oldukça pahalı olacaktır. Bu nedenden dolayı da arızalanan makinaları hurdaya almak en mantıklısı olacaktır.

  Makine Hurdası Fiyatları Nedir?

  Makine hurdası alımı sırasında hurda fiyatları pek çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda hurda çeşidine göre alıcı – satıcı arasında bir ticaret söz konusudur. Kahramanmaraş hurdacı denilince akla gelen Ceren Metal firmamız, makine hurdası da almaktadır. Hurda fiyatları, makine hurdası cinsine göre değişiklik göstermekle birlikte en değerli hurda çeşidi makine olmaktadır. Bunun sebebi ise makine fiyatları oldukça pahalı olduğu için hurdası da pahalı olmaktadır. Makine hurdaları için doğrudan bir fiyat belirtmek doğru olmamaktadır. Çeşitlerine göre fiyatları da değişen makinalar kullanım ömrü sona erdiği zaman hurdaya alınır. Bu makine hurda çeşitleri ise şu şekilde verilmiştir:

  • Matbaa makine hurdası,
  • Baskı makine hurdası,
  • Plastik enjeksiyon makine hurdası,
  • Press makine hurdasıdır.